Powrót

oprawa muzyczna

Chcecie, aby Wasze wesele było jednym z najpiękniejszych wspomnień Waszego wspólnego życia?
Jeśli tak to zapraszamy do naszego muzycznego świata!

Cztery wulkany energii, nieskończona ilość pomysłów na wspaniałą zabawę oraz profesjonalne i nowoczesne podejście do oprawy muzycznej przyjęć weselnych.

Specjalizujemy się w niebanalnych, niekonwencjonalnych i nowoczesnych weselach z zachowaniem jego tradycyjnych elementów. Posiadamy własne programy weselne, które zaskakują ciągle z tym samym odczuwalnym entuzjazmem przez gości weselnych! Bogata wiedza odnośnie prowadzenia wesel, nietuzinkowe podejście do całości wydarzenia to gwarancja najlepszej i długiej zabawy do białego rana!

Pamiętajcie, że to Wy decydujecie jak będzie przebiegać Wasz najważniejszy dzień w życiu. My dołożymy wszelkich starań, aby pomóc naszej młodej parze w realizacji tego co razem zaplanowali.

POWRÓT

Obsługując wesela stawiamy przede wszystkim na pełną integrację gości weselnych tak, aby zatrzeć granicę pomiędzy dwoma nieznającymi się jeszcze rodzinami naszych par młodych. Tańce integracyjne oraz krótkie konkurencje potrafią w bardzo szybkim czasie zapoznać wszystkich bawiących się wspólnie gości. Wielkim plusem naszych programów weselnych jest fakt, że zarówno najmłodsi, jak i najstarsi uczestnicy wesel, chętnie biorą w nich udział.

zabawa, taniec i energia!

każde wesele jest inne,
każde wymaga indywidualnego podejścia.

 

W internecie ani w książkach nie znajdziemy odpowiedniego programu weselnego, jak i również nie ustalimy od A do Z całego przebiegu wesela, ze względu na to, że wesele rządzi się własnymi prawami. Warto jednak stworzyć scenariusz jego przebiegu, gdyż pozwala to na uniknięcie niepotrzebnych potyczek. Po uprzedniej konsultacji z narzeczonymi ustalamy godziny przybycia, rozpoczęcia pierwszego tańca, ale także cały przebieg imprezy - tańce, konkursy, konkurencje, aż po zakończenie wspólnej zabawy. Pomaga to zorganizować czas i uspokaja tych, którzy trzymają pieczę nad jego organizacją.

Jedną z najważniejszych czynności przy organizacji wesela jest wybór oprawy muzycznej.

Musimy podjąć bardzo ważną decyzję czy chcielibyśmy, aby na naszym weselu grał zespół muzyczny, czy może bardziej przystalibyśmy przy mniejszym składzie w postaci samego DJ, bądź duetu weselnego DJ + prowadzący. Ciekawą alternatywą jest połączenie muzyki elektronicznej z instrumentem oraz wokalem męskim na żywo. Takie połączenie jest bardzo pozytywnie odbierane przez uczestników wesela, a przeradza się tym samym w bardzo energiczną zabawę. Warto sprawdzić takie rozwiązanie! 

obsługa wesela, czyli ekipa
od zadań specjalnych

POWRÓT

Wedding2You Agency Daniel Kaim Ⓒ 2021
Facebook - Wedding2you agency - oprawa muzyczna, fotolustro, bar mobilny, pierwszy taniec, nauka pierwszego tańca
Instagram - Wedding2you agency - oprawa muzyczna, fotolustro, bar mobilny, pierwszy taniec, nauka pierwszego tańca
Pinterest - Wedding2you agency - oprawa muzyczna, fotolustro, bar mobilny, pierwszy taniec, nauka pierwszego tańca